Temizlik Ürünleri Sektörü
ve E-ticaret

IdeaSoft, temizlik ürünleri sattığınız işletmeniz için güzel bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı ve ürünlerinizi istekli müşterilere satmayı kolaylaştırır, ancak bir web sitesi oluşturmak yalnızca başlangıçtır. IdeaSoft, e-ticaret işletmenizin tamamını yönetmeniz için size araçlar ve kaynaklar sunar. Gelişmekte olan işletmeleri, çevrimiçi markalarını oluşturma ve herhangi bir sektörde hiç olmadığı kadar çok kanalda alışveriş yapanlarla bağlantı kurma konusunda güçlendirir.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
temizlik ürünleri sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 3 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 184 ürünün satıldığı temizlik ürünleri sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 308 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

308 TL

Aylık satılan ürün adedi

184

Aylık ortalama ziyaretçi

3.774

Toplam sayfa görüntülenme

3.396.951

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, temizlik ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Temizlik ürünleri sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile temizlik ürünleri sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın