Spor Malzemeleri Sektörü
ve E-ticaret

IdeaSoft, spor malzemeleri perakendecilerinin işlerini büyütmek için güvendikleri güçlü platformu ve sağlam performansı sağlar. Sektörünüzdeki birçok spor malzemeleri ürünleri satan çevrimiçi mağazalar, satışlarını yeni kanallara genişlemelerine ve etkili bir şekilde ölçeklenmelerine destek verdiğimiz için IdeaSoft’u tercih ediyor. Siz de IdeaSoft’un yerleşik pazarlama araçlarıyla sitenize daha fazla ziyaretçi çekin ve satışlarınızı artırmaya başlayın.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
spor malzemeleri sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 15 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 142 ürünün satıldığı spor malzemeleri sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 522 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

522 TL

Aylık satılan ürün adedi

142

Aylık ortalama ziyaretçi

15.423

Toplam sayfa görüntülenme

22.825.358

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, spor malzemeleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Spor malzemeleri sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile spor malzemeleri sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.