Pet Shop Sektörü
ve E-ticaret

Pet shop sektörüne ait ürün satışı yaptığınız fiziki bir mağazanız veya pet shop ürünleri satmayı hedeflediğiniz yeni bir girişim planınız varsa, işinizi büyütmek ve bir adım öne geçmek için daha fazla geç kalmayın, e-ticaret sitenizi açın!

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre, pet shop sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 13 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 2302 ürünün satıldığı pet shop sektörü hedefli bir e-ticaret sitesinde sepet ortalaması da 546 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

546 TL

Aylık satılan ürün adedi

2.302

Aylık ortalama ziyaretçi

13.491

Toplam sayfa görüntülenme

27.252.457

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, pet shop ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Abonelik Modülü
Ürün ya da hizmetleriniz için, günlük, haftalık, aylık abonelik seçenekleri ile belirtilen tarihlerde otomatik sipariş özelliğini aktif edebilir ve müşterilerinizin düzenli olarak aldıkları ürünlere abone olmasını sağlayabilirsiniz.

image

Alışverişsiz Tahsilat
Ürün satmanıza gerek kalmadan müşterilerinizden tahsilat yapmanızı sağlayan bu özellik ile sitenizde bağış kampanyaları düzenleyebilirsiniz.

image

Promosyon Modülü
Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, köpek maması alana mama kabı hediye gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Hediye Çeki & Puan Sistemi
Müşterilerinize dilediğiniz tutarda veya kuralda indirim / hediye çekleri tanımlayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize sitenizde yaptıkları alışverişlerde veya sizin belirleyeceğiniz farklı durumlarda puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Müşterilerinize biriken puanları ile siteniz üzerinden alışveriş yapma imkanı sağlayabilirsiniz.

Pet shop sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile pet shop sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın