Oyuncak Sektörü
ve E-ticaret

İster işini büyütmek isteyen köklü bir firma, isterseniz yeni kurulmuş oyuncak markası olun, IdeaSoft sunduğu sektörünüz için özel olarak geliştirilmiş ve her büyüklükteki işletmeye uygun e-ticaret çözümleri ile büyüme hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşmanıza destek olur.

IdeaSoft e-ticaret altyapısının sağladığı promosyon, indirim ve pazar yerlerinde satış modülleri gibi oyuncak ürünleri satan çevrimiçi mağazalar için olmazsa olmaz olan özellikleri ile müşterilerimizin satışlarını artırmasına olanak sağlar. Siz de bu büyüyen pazarda yer almak ve e-ticaret sitenizi açmak için, hemen şimdi e-ticaret paketlerimize göz atın.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
Oyuncak sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 9 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 30+ ürünün satıldığı Oyuncak sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 3.424 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

3.424 TL

Aylık satılan ürün adedi

30+

Aylık ortalama ziyaretçi

9.000+

Toplam sayfa görüntülenme

7.644.440

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, ev dekorasyon ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Oyuncak sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile oyuncak sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

E-ticareti Ücretsiz Deneyin