Oyun & Hobi Sektörü Sektörü
ve E-ticaret

IdeaSoft, oyun ve hobi ürünleri perakendecilerini işlerini analiz etme ve karmaşıklığı azaltma konusunda güçlendirir. Ürünlerinizi etkili bir şekilde pazarlamanız, müşterilerle sorunsuz bir şekilde iletişim kurmanız ve iş operasyonlarınızı iyileştirmeniz için size güçlü özellikler sunar. Oyun ve hobi ürünleri sektöründe büyüyen ve köklü markalar IdeaSoft’u tercih ediyor, hemen siz de IdeaSoft e-ticaret altyapısı ile işinizi internete taşıyın 10.000+ mutlu müşterimiz arasına katılın.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
oyun ve hobi sektörü sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 35 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 100+ ürünün satıldığı oyun ve hobi sektörü sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 431 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

431 TL

Aylık satılan ürün adedi

100+

Aylık ortalama ziyaretçi

35.000+

Toplam sayfa görüntülenme

35.538.630

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, oyun ve hobi sektörü ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Oyun ve hobi sektörü sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile oyun ve hobi sektörü sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

E-ticareti Ücretsiz Deneyin