Oto Yedek Parça Sektörü ve E-ticaret

Oto yedek parça satışı yaptığınız fiziki bir mağazanız veya yedek parça ürünleri satmayı hedeflediğiniz yeni bir girişim planınız varsa, işinizi büyütmek ve bir adım öne geçmek için daha fazla geç kalmayın, e-ticaret sitenizi açın!

image

Genel Bakış

IdeaSoft altyapısı ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
oto yedek parça sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 22 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 300+ ürünün satıldığı oto yedek parça sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 350 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

350 TL

Aylık satılan ürün adedi

300+

Aylık ortalama ziyaretçi

22.000+

Toplam sayfa görüntülenme

7.896.600

Hizmetler ve faydalar

IdeaSoft, oto yedek parça ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image
image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilir; marka, model, yıl, ölçü gibi filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

image

Detaylı Ürün Arama
Müşterilerinizin aradıkları ürünleri nokta atışı olarak bulabilmeleri adına model, çap, marka gibi birden çok kriter içeren bir arama filtresi ile ürünlerinizi daha kolay bulunur bir hale getirebilirsiniz.

image

XML Entegrasyonu
Tedarikçilerinizin ürünlerini otomatik olarak XML ile sitenize tek tıklama ile aktarabilirsiniz. Alış fiyatları üzerine kendi kar marjınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz.

image

Bayi (B2B) Altyapısı
Sitenizde farklı bayi grupları oluşturarak bayilerinize farklı iskonto oranları tanımlayabileceğiniz gibi bayilerinizin ödeme şekillerini ve taksit sayılarını ve vade oranlarını çeşitlendirebilir veya sınırlandırabilirsiniz. Ayrıca bayilerinizin maksimum ve minumum sipariş adetlerini belirleyebilirsiniz.

Oto yedek parça sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile oto yedek parça sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda vakit kaybetmeden
yerinizi alın.

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

E-ticareti Ücretsiz Deneyin