Organik Ürünler Sektörü
ve E-ticaret

IdeaSoft e-ticaret altyapısı, mutlu müşterilerin olduğu bir marka oluştururken, yeni kurulan ve fiziksel mağazasını internete taşımak isteyen mevcut organik ürünler işletmelerinin büyüme hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur. Türkiye'nin önde gelen organik ürün perakendecileri, sektörünüze özel gelişmiş özellikleri ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacak sayısız e-ticaret modülleri için IdeaSoft’u tercih ediyor. Siz de daha fazla geç kalmayın, IdeaSoft ile e-ticaret sitenizi açın!

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
Organik Ürünler sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 17 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 320 ürünün satıldığı Organik Ürünler sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 221 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

221 TL

Aylık satılan ürün adedi

320

Aylık ortalama ziyaretçi

17.970

Toplam sayfa görüntülenme

49.596.730

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, organik ürünler satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Organik ürünler sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile organik ürünler sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.