Optik Sektörü
ve E-ticaret

IdeaSoft, optik perakendecilerinin daha fazla satış yapmasına yardımcı olan güçlü özelliklere ve e-ticaret çözümlerine sahiptir. Gözlük, güneş gözlüğü ve diğer optik ürünleri satan çevrimiçi işletmeler, operasyon süreçlerini etkili bir şekilde takip edebildikleri ve karmaşıklığı azalttığı için IdeaSoft e-ticaret altyapısını tercih ediyor.

IdeaSoft, işinizi teknik sıkıntılar olmadan sürdürmeniz için size güçlü özellikler sunar. İster yeni başlıyor isterseniz mevcut işinizi büyütmeyi hedefliyor olun, IdeaSoft e-ticaret çözümleri her büyüklükteki optik perakendecilerine işlerini en iyi şekilde yapmaları için gerekli altyapıyı sağlar.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
Optik sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 15 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 61 ürünün satıldığı Optik sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 842 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

842 TL

Aylık satılan ürün adedi

61

Aylık ortalama ziyaretçi

15.945

Toplam sayfa görüntülenme

9.088.397

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, optik sektöründe ürünler satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Optik sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile optik sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.