Motosiklet Ekipmanları Sektörü
ve E-ticaret

IdeaSoft, motosiklet ekipmanları perakendecilerinin çevrimiçi satışlarını artırmak için ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere ve güçlü altyapıya sahiptir. Motosiklet ekipmanları satışı yapan işletmenizin günlük işlerinizi yönetmeniz ve e-ticaretin karmaşıklığını ortadan kaldırmanız için tüm araçları sunuyoruz, bu sayede markanızı iyileştirmeye ve müşteri ilişkilerinizi geliştirmek gibi işlerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

IdeaSoft e-ticaret altyapısı ile çevrimiçi mağaza oluşturmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyoruz, hemen siz de sektörünüze özel çözümlerimiz ile satışlarınızı, envanterinizi ve sipariş verilerinizi kolayca senkronize edin ve basitleştirilmiş e-ticaretin keyfini çıkarın.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
Motosiklet Ekipmanları sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 39 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 1438 ürünün satıldığı Motosiklet Ekipmanları sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 521 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

521 TL

Aylık satılan ürün adedi

1.438

Aylık ortalama ziyaretçi

39.695

Toplam sayfa görüntülenme

26.198.478

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, motosiklet ekipmanları satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Motosiklet ekipmanları sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile motosiklet ekipmanları sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.