Mobilya Sektörü ve E-ticaret

Mobilya satışı yaptığınız fiziki bir mağazanız veya mobilya ürünleri satmayı hedeflediğiniz yeni bir girişim planınız varsa, işinizi büyütmek ve bir adım öne geçmek için daha fazla geç kalmayın, e-ticaret sitenizi açın!

image

Genel Bakış

IdeaSoft altyapısı ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
elektronik sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 27 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 100+ ürünün satıldığı elektronik sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 1590 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

1590 TL

Aylık satılan ürün adedi

100+

Aylık ortalama ziyaretçi

27.000+

Toplam sayfa görüntülenme

5.254.368

Hizmetler ve faydalar

IdeaSoft, elektronik ürünler satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image
image

Kombin Modülü
Kombin modülü sayesinde gardrop, karyola, yatak ve şifonyer gibi birbiriyle ilişkili olduğunu düşündüğünüz ürünlerinizi bir arada satışa sunabilirsiniz.

image

Ürün Karşılaştırma Modülü
Ürün karşılaştırma modülü, birden çok ürünün aynı ekranda özelliklerine göre karışlaştırmasına olanak sağlayarak müşterilerinize ihtiyaçlarına en uygun ürünü seçme kolaylığı tanır.

image

Promosyon Modülü
Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, bilgisayar alana taşıma çantası hediye gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilir; renk, marka, model, işletim sistemi, hafıza, işlemci kapasitesi, kablo uzunluğu gibi filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Mobilya sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile mobilya sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda vakit kaybetmeden
yerinizi alın.

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.