Küçük Ev Aletleri Sektörü
ve E-ticaret

Küçük ev aletleri sektörü için hepsi bir arada e-ticaret platformu. IdeaSoft, güçlü bir e-ticaret platformunun tüm avantajlarından yararlanmak isteyen girişimciler ve büyümekte olan işletmeler için tasarlanmıştır. Tüm işletmenizi IdeaSoft kontrol panelinizden yönetin ve daha fazla çevrimiçi satış yapmanıza yardımcı olmak tasarlanmış güçlü özelliklerimizden ve e-ticaret çözümlerimizden yararlanın.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
küçük ev aletleri sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 14 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 300+ ürünün satıldığı küçük ev aletleri sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 1.645 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

1.645 TL

Aylık ortalama ziyaretçi

14.000+

Toplam sayfa görüntülenme

31.646.215

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, küçük ev aletleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Küçük ev aletleri sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile küçük ev aletleri sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.