Kitap & Yayınevi Sektörü
ve E-ticaret

IdeaSoft, kitap satışı yaptığınız işletmenizin temel taşı olarak hizmet verecek gerçek bir hepsi bir arada e-ticaret çözümüdür. Sektörünüzdeki önde gelen kitap mağazaları bizi tercih ediyor çünkü mağazacılık deneyimini basitleştiriyoruz ve alışveriş yapan müşterilerin geri gelmesini ve markanızı büyütmenizi sağlayacak araçlarla sizi güçlendiriyoruz. Sunduğu çözümler sayesinde e-ticaret siteleri için IdeaSoft’u tercih eden sektörünüzdeki onlarca kitap satan işletmenin arasına hemen siz de katılın.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
Kitap & Yayınevi sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 26 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 1139 ürünün satıldığı Kitap & Yayınevi sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 168 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

134 TL

Aylık satılan ürün adedi

1.139

Aylık ortalama ziyaretçi

26.445

Toplam sayfa görüntülenme

72.695.627

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, kitap satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Kitap & yayınevi sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile kitap & yayınevi sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.