Kişisel Bakım & Kozmetik Sektörü ve E-ticaret

Kişisel bakım & kozmetik ürünleri satışı yaptığınız fiziki bir mağazanız veya kişisel bakım & kozmetik ürünleri satmayı hedeflediğiniz yeni bir girişim planınız varsa, işinizi büyütmek ve bir adım öne geçmek için daha fazla geç kalmayın, e-ticaret sitenizi açın!

image

Genel Bakış

IdeaSoft altyapısı ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
kişisel bakım & kozmetik sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 12 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 500+ ürünün satıldığı kişisel bakım & kozmetik sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 195 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

195 TL

Aylık satılan ürün adedi

500+

Aylık ortalama ziyaretçi

12.000+

Toplam sayfa görüntülenme

2.574.744

Hizmetler ve faydalar

IdeaSoft, kişisel bakım & kozmetik ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image
image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilir; marka, hacim, kullanım alanı gibi filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

image

Hediye Çeki & Puan Sistemi
Müşterilerinize dilediğiniz tutarda veya kuralda indirim / hediye çekleri tanımlayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize sitenizde yaptıkları alışverişlerde veya sizin belirleyeceğiniz farklı durumlarda puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Müşterilerinize biriken puanları ile siteniz üzerinden alışveriş yapma imkanı sağlayabilirsiniz.

image

Promosyon Modülü
Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, altın takı seti alana gümüş bileklik hediye gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

Kişisel bakım & kozmetik sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile kişisel Bakım & kozmetik sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda vakit kaybetmeden
yerinizi alın.

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

E-ticareti Ücretsiz Deneyin