Isıtma & Soğutma Sektörü
ve E-ticaret

IdeaSoft, işlerini hızla büyütmek isteyen ısıtma ve soğutma ürünleri perakendecileri için tercih edilen e-ticaret platformudur. IdeaSoft, çevrimiçi işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan için olmazsa olmaz olan özelliklere ve güçlü bir altyapıya sahiptir.

İster perakende, ister toptan veya B2B satış yapıyor olun, ısıtma ve soğutma ürünleri almak isteyen müşterilerinizin tercih edeceği güzel bir çevrimiçi mağaza ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmak için gerekli donanıma sahiptir. Sunduğu çözümler sayesinde e-ticaret siteleri için IdeaSoft’u tercih eden onlarca ısıtma ve soğutma ürünleri satan işletmenin arasına hemen siz de katılın.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
ısıtma ve soğutma sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 5 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 58 ürünün satıldığı ısıtma ve soğutma sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 2.845 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

2.845 TL

Aylık satılan ürün adedi

58

Aylık ortalama ziyaretçi

5.555

Toplam sayfa görüntülenme

5.888.599

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, ısıtma ve soğutma ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Isıtma ve soğutma sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile ısıtma ve soğutma sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın