İç Giyim Sektörü
ve E-ticaret

İç giyim perakendecileri, e-ticaret çözümleri ile dolu platformumuz ve gezinmesi kolay arayüzümüz için IdeaSoft’u tercih ediyor. Yeni müşteriler çekmeye ve müşterileriniz için en iyi alışveriş deneyimini sağlamaya odaklanabilmeniz için sektörün en iyi pazarlama araçlarıyla size güvenilir bir e-ticaret altyapısı sunuyoruz. Temalarımız, ürün özelliklerinizi vurgular ve satışları artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Hemen şimdi iç giyim markanız için mükemmel mağazayı oluşturun.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
iç giyim sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 12 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 180 ürünün satıldığı iç giyim sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 278 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

278 TL

Aylık satılan ürün adedi

180

Aylık ortalama ziyaretçi

12.128

Toplam sayfa görüntülenme

8.004.185

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, iç giyim ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

İç giyim sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile iç giyim sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın