Hırdavat Sektörü ve E-ticaret

Hırdavat sektörüne ait ürün satışı yaptığınız fiziki bir mağazanız veya hırdavat ürünleri satmayı hedeflediğiniz yeni bir girişim planınız varsa, işinizi büyütmek ve bir adım öne geçmek için daha fazla geç kalmayın, e-ticaret sitenizi açın!

image

Genel Bakış

IdeaSoft altyapısı ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre, hırdavat sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 12 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 2500+ ürünün satıldığı hırdavat sektörü hedefli bir e-ticaret sitesinde sepet ortalaması da 420 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

420 TL

Aylık satılan ürün adedi

2.500+

Aylık ortalama ziyaretçi

12.000+

Toplam sayfa görüntülenme

5.188.809

Hizmetler ve faydalar

IdeaSoft, hırdavat sektörüne ait ürünler satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image
image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilir; renk, marka, model, motor gücü, ölçü, çap, kablo uzunluğu gibi filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

image

Ziyaretçi Çıkış Teklifi
Müşterileriniz e-ticaret sitenizden çıkmak üzereyken sitede kalması için çeşitli teklifler sunabileceğiniz özelliktir.

image

Promosyon Modülü
Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, şarjlı matkap alana vida seti hediye gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

Hırdavat sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile hırdavat sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda vakit kaybetmeden
yerinizi alın.

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.