Hediyelik Eşya Sektörü ve E-ticaret

Hediyelik eşya ürünleri satışı yaptığınız fiziki bir mağazanız veya hediyelik eşya ürünleri satmayı hedeflediğiniz yeni bir girişim planınız varsa, işinizi büyütmek ve bir adım öne geçmek için daha fazla geç kalmayın, e-ticaret sitenizi açın!

image

Genel Bakış

IdeaSoft altyapısı ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
hediyelik eşya sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 14 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 300+ ürünün satıldığı hediyelik eşya sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 120 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

120 TL

Aylık satılan ürün adedi

300+

Aylık ortalama ziyaretçi

14.000+

Toplam sayfa görüntülenme

2.886.822

Hizmetler ve faydalar

IdeaSoft, hediyelik eşya ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image
image

Hediye Notu
Sipariş esnasında müşterilerinize Hediye Notu seçeneği sunarak hediye gönderdikleri kişilere tebrik, kutlama gibi mesajlar iletmelerini sağlayabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizden ürün üzerine yazılacak yazı, bebek ismi ya da baskı yapılacak resim vb. bilgiler alınabilir.

image

Promosyon Modülü
Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, bebek arabası alana biberon seti hediye gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilir; renk, cinsiyet, yaş grubu, özel günler gibi filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Hediyelik eşya sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile hediyelik eşya sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda vakit kaybetmeden
yerinizi alın.

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.