Güvenlik Ürünleri Sektörü
ve E-ticaret

IdeaSoft, güvenlik ürünleri perakendecilerinin çevrimiçi satışlarını artırmak için ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere ve güçlü altyapıya sahiptir. Güvenlik ürünleri satışı yapan işletmenizin günlük işlerinizi yönetmeniz ve e-ticaretin karmaşıklığını ortadan kaldırmanız için tüm araçları sunuyoruz, bu sayede markanızı iyileştirmeye ve müşteri ilişkilerinizi geliştirmek gibi işlerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

IdeaSoft e-ticaret altyapısı ile çevrimiçi mağaza oluşturmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyoruz, hemen siz de sektörünüze özel çözümlerimiz ile satışlarınızı, envanterinizi ve sipariş verilerinizi kolayca senkronize edin ve basitleştirilmiş e-ticaretin keyfini çıkarın.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
güvenlik ürünleri sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 3.500'den fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 235 ürünün satıldığı güvenlik ürünleri sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 636 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

636 TL

Aylık satılan ürün adedi

235

Aylık ortalama ziyaretçi

3.507

Toplam sayfa görüntülenme

1.753.480

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, güvenlik ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Güvenlik Ürünleri sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile Güvenlik Ürünleri sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.