Gıda Sektörü ve E-ticaret

Gıda sektörüne ait ürün satışı yaptığınız fiziki bir mağazanız veya gıda ürünleri satmayı hedeflediğiniz yeni bir girişim planınız varsa, işinizi büyütmek ve bir adım öne geçmek için daha fazla geç kalmayın, e-ticaret sitenizi açın!

image

Genel Bakış

IdeaSoft altyapısı ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre, gıda sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 8 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 600+ ürünün satıldığı gıda sektörü hedefli bir e-ticaret sitesinde sepet ortalaması da 160 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

160 TL

Aylık satılan ürün adedi

600+

Aylık ortalama ziyaretçi

8.000+

Toplam sayfa görüntülenme

4.236.820

Hizmetler ve faydalar

IdeaSoft, gıda sektörüne ait ürünler satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image
image

Abonelik Modülü
Ürün ya da hizmetleriniz için, günlük, haftalık, aylık abonelik seçenekleri ile belirtilen tarihlerde otomatik sipariş özelliğini aktif edebilir ve müşterilerinizin düzenli olarak aldıkları ürünlere abone olmasını sağlayabilirsiniz.

image

Teslimat Günü ve Saati Belirleme
E-ticaret sitenizde müşterilerinize sepetteki ürünler için uygun teslimat günleri ve saatlerini gösterebilirsiniz. Böylece siparişlerinizi takvime uygun şekilde sorunsuz olarak ulaştırabilirsiniz.

image

Semte Göre Teslimat
Müşterilerinizin siparişlerini teslim almak için gireceği adres bilgilerine göre teslimat alanı, günü ve saatinde güncelleme yapabilirsiniz.

image

Siparişe Poşet Ücreti Ekleme
Sepet aşamasında toplam ödeme tutarına ya da desi ağırlığına göre poşet ücreti belirleyebilir, sipariş tutarına ekleyebilirsiniz.

Gıda sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile gıda sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda vakit kaybetmeden
yerinizi alın.

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

E-ticareti Ücretsiz Deneyin