Ev Tekstili Sektörü
ve E-ticaret

IdeaSoft, ev tekstil ürünleri satan mevcut işletmelerin veya bu sektördeki girişimcilerin çarpıcı bir e-ticaret sitesi oluşturmasını ve ürünlerini çevrimiçi olarak satmasını kolaylaştırır. İster bir ev tekstil ürünleri işi başlatmak istiyor isterseniz fiziksel mağazanızı internete taşımak istiyor olun, IdeaSoft e-ticaret altyapısı ve sektörünüze özel çözümlerimiz ile büyüme hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve çevrimiçi olarak daha fazla satış yapmanıza yardımcı oluyoruz.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
Ev tekstil sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 26 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 382 ürünün satıldığı Ev Tekstil sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 296 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

296 TL

Aylık satılan ürün adedi

382

Aylık ortalama ziyaretçi

26.673

Toplam sayfa görüntülenme

48.544.536

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, ev tekstil ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Ev Tekstil sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile ev tekstil sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.