Elektronik Sektörü ve E-ticaret

Elektronik ürün satışı yaptığınız fiziki bir mağazanız veya elektronik ürünler satmayı hedeflediğiniz yeni bir girişim planınız varsa, işinizi büyütmek ve bir adım öne geçmek için daha fazla geç kalmayın, e-ticaret sitenizi açın!

image

Genel Bakış

IdeaSoft altyapısı ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
elektronik sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 16 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 900+ ürünün satıldığı elektronik sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 500 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

500 TL

Aylık satılan ürün adedi

900+

Aylık ortalama ziyaretçi

16.000+

Toplam sayfa görüntülenme

3.421.946

Hizmetler ve faydalar

IdeaSoft, elektronik ürünler satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image
image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilir; renk, marka, model, işletim sistemi, hafıza, işlemci kapasitesi, kablo uzunluğu gibi filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

image

Ürün Karşılaştırma Modülü
Ürün karşılaştırma modülü, birden çok ürünün aynı ekranda özelliklerine göre karışlaştırmasına olanak sağlayarak müşterilerinize ihtiyaçlarına en uygun ürünü seçme kolaylığı tanır.

image

Promosyon Modülü
Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, bilgisayar alana taşıma çantası hediye gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

Elektronik sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile elektronik sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda vakit kaybetmeden
yerinizi alın.

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.