Elektrik Malzemeleri Sektörü
ve E-ticaret

IdeaSoft, işlerini basitleştirmek ve satışlarını artırmak için ihtiyaç duydukları güçlü araçlar ve özelleştirilebilir platformla elektrik malzemeleri perakendecilerini güçlendirir. Çoklu arama, mobil cihazlar için optimize edilmiş satış ve gelişmiş müşteri grupları gibi özellikler, müşterileriniz için ideal bir alışveriş deneyimi sağlar. Siz de bu büyüyen pazarda yer almak ve e-ticaret sitenizi açmak için, hemen şimdi e-ticaret paketlerimize göz atın.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
Elektrik Malzemeleri sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 5 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 595 ürünün satıldığı Elektrik Malzemeleri sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 683 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

683 TL

Aylık satılan ürün adedi

595

Aylık ortalama ziyaretçi

5.333

Toplam sayfa görüntülenme

10.026.406

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, beyaz eşya ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Elektrik Malzemeleri sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile Elektrik Malzemeleri sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.