Çeyiz & Züccaciye Sektörü
ve E-ticaret

IdeaSoft e-ticaret altyapısı, mutlu müşterilerin olduğu bir marka oluştururken, yeni kurulan ve fiziksel mağazasını internete taşımak isteyen mevcut işletmelerin büyüme hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur. Türkiye'nin önde gelen çeyiz ve züccaciye perakendecileri, sektörünüze özel gelişmiş özellikleri ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacak sayısız e-ticaret modülleri için IdeaSoft’u tercih ediyor. Siz de daha fazla geç kalmayın, IdeaSoft ile e-ticaret sitenizi açın!

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
Çeyiz & Züccaciye sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 24 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 660 ürünün satıldığı Çeyiz & Züccaciye sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 566 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

566 TL

Aylık satılan ürün adedi

660

Aylık ortalama ziyaretçi

24.084

Toplam sayfa görüntülenme

34.439.804

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, çeyiz ve züccaciye ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Çeyiz & Züccaciye sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile Çeyiz & Züccaciye sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın