Cep Telefonları & Aksesuarları Sektörü ve E-ticaret

Cep telefonları ve aksesuarları işinizi şimdi başlatın veya mevcut işletmenizi internete taşıyın. IdeaSoft’un sunduğu hizmetler ve sektörünüz için olmazsa olmaz özellikleri ile işinizi büyütün. IdeaSoft, cep telefonları ve aksesuarları ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar ve sunduğu Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
Cep Telefonları ve Aksesuarları sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 25 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 130+ ürünün satıldığı Cep Telefonları ve Aksesuarları sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 689 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

689 TL

Aylık satılan ürün adedi

130+

Aylık ortalama ziyaretçi

25.000+

Toplam sayfa görüntülenme

26.355.702

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, cep telefonu ve aksesuarları satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Cep telefonları ve aksesuarları sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile cep telefonları ve aksesuarları sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

E-ticareti Ücretsiz Deneyin