Çanta Sektörü
ve E-ticaret

IdeaSoft, her türden çanta satan bir mağaza oluşturmayı ve büyütmeyi kolaylaştırır. Platformumuz, el çantası ve aksesuar satıcılarının sorunsuz bir şekilde çalışması için ihtiyaç duyduğu güçlü özelliklerle donatılmıştır. Müşterilerimiz arasında onlarca gelecek vaat eden perakendeci ve sektörünüzdeki yerleşik markalar bulunmaktadır. Teknolojiyi yönetmenin karmaşıklıkları olmadan size zengin özelliklere sahip bir platform sunuyoruz, bu sayede müşterilerinizin sevdiği muhteşem ürünleri satmaya odaklanmak için daha fazla zamana sahip olmanızı sağlıyoruz.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
Çanta sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 6 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 145+ ürünün satıldığı Çanta sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 125 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

125 TL

Aylık satılan ürün adedi

145+

Aylık ortalama ziyaretçi

6.000+

Toplam sayfa görüntülenme

5.646.954

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, beyaz eşya ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Çanta sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile çanta sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

E-ticareti Ücretsiz Deneyin