Bilgisayar Sektörü
ve E-ticaret

IdeaSoft, uzman perakendecilere işlerini büyütmek için ihtiyaç duydukları güçlü özellikleri ve güvenilir platformu sunar. Kanallar arası satışlar, çoklu arama, tasarım esnekliği ve çok daha fazlasıyla, bilgisayar sektöründeki onlarca satıcı için tercih edilen e-ticaret çözümü biziz. Siz de sektörünüze özel IdeaSoft çözümleri ile satışlarınızı, envanterinizi ve sipariş verilerinizi kolayca senkronize edin ve basitleştirilmiş çok kanallı satışın keyfini çıkarın.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
Bilgisayar sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 7 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 68 ürünün satıldığı Bilgisayar sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 1.188 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

1.188 TL

Aylık satılan ürün adedi

68

Aylık ortalama ziyaretçi

7.085

Toplam sayfa görüntülenme

7.368.503

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, bilgisayar ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Bilgisayar sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile bilgisayar sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.