Beyaz Eşya Sektörü
ve E-ticaret

Beyaz eşya ürünleri sattığınız işinizi internete taşımak için en iyi platform. IdeaSoft, işletmenizin temel taşı olarak hizmet veren gerçek bir hepsi bir arada e-ticaret çözümüdür. Sektördeki onlarca beyaz eşya ürünleri satan işletme bizi tercih ediyor çünkü sanal mağazacılık deneyimini basitleştiriyoruz ve alışveriş yapan müşterilerinizin geri gelmesini sağlayacak markayı büyütmenizi sağlayacak araçlarla sizi güçlendiriyoruz.

Beyaz eşya perakendecileri ve müşterileri düşünülerek tasarlanmış, özenle seçilmiş e-ticaret şablonları sunuyoruz. Temalarımız, ürün özelliklerinizi vurgular ve satışları artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Hemen şimdi markanız için mükemmel mağazayı oluşturun.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
Beyaz Eşya sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 7 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 43 ürünün satıldığı Beyaz Eşya sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 2.617 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

2.617 TL

Aylık satılan ürün adedi

43

Aylık ortalama ziyaretçi

7.411

Toplam sayfa görüntülenme

15.192.590

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, beyaz eşya ürünleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizin satın alacakları ürünlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirmesini sağlar.

image

Promosyon Modülü
Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, 3 al, 2 öde gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Beyaz eşya sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile beyaz eşya sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.