Av Malzemeleri Sektörü
ve E-ticaret

Av malzemeleri işinizi yönetin ve büyütün. IdeaSoft, gelişmekte olan işletmelerin büyümede bir sonraki adımı atmasına yardımcı olur. Tüm işinizi yönetmeniz, daha fazla ziyaretçi çekmeniz ve bunları müşterilere dönüştürmeniz için kullanımı kolay akıllı e-ticaret paketlerimizle güvenilir bir e-ticaret platformu sunuyoruz. Hemen siz de etkileyici bir çevrimiçi mağaza oluşturun ve e-ticaretin keyfini çıkarın.

Av malzemeleri perakendecileri ve müşterileri düşünülerek tasarlanmış, özenle seçilmiş e-ticaret şablonları sunuyoruz. Temalarımız, ürün özelliklerinizi vurgular ve satışları artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Hemen şimdi markanız için mükemmel mağazayı oluşturun.

image

Genel Bakış

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına devam eden müşterilerimizin elde ettikleri aylık rakamların ortalamaları alınarak elde edilen değerlere göre,
Av Malzemeleri sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesi ayda 36 binden fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Aylık olarak ortalama 686 ürünün satıldığı Av Malzemeleri sektörü hedefli e-ticaret sitelerinde sepet ortalaması da 953 TL olarak göze çarpıyor.

*Bu veriler, sadece ilgili rapor için site verilerinin kullanılmasına onay veren müşterilerimizin rakamları kullanılarak elde edilmiştir.

Sepet ortalaması

953 TL

Aylık satılan ürün adedi

686

Aylık ortalama ziyaretçi

36.126

Toplam sayfa görüntülenme

89.593.573

Hizmetler ve faydalar

image

IdeaSoft, av malzemeleri satan bir e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri sizlere sağlar. Sektörünüz için olmazsa olmaz tüm özelliklerin yer aldığı IdeaSoft akıllı e-ticaret paketleri ile e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlamış olursunuz.

image

Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya tedarikçinizden aldığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

image

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizden ürün üzerine yazılacak yazı, isim, düğün tarihi ya da baskı yapılacak resim vb. bilgiler alınabilir.

image

Promosyon Modülü
Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu ile ana ürünlerinize hediye ürünler tanımlayabilir, olta takımı alana balık yemi hediye gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

image

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Beden, kullanım alanı, av türü, sezon, üretim malzemesi gibi filtre grupları tanımlayarak müşterileriniz için kolay arama seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Av Malzemeleri sektörü referanslarımız

IdeaSoft altyapısı ile Av Malzemeleri sektöründe hizmet veren mutlu müşterilerimize göz atın.

Siz de hızla büyüyen bu pazarda
vakit kaybetmeden yerinizi alın

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili 0850 532 0 333 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilir,
toplantı randevusu alarak e-ticaret projeniz ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.