Yönetim paneli şifrem güvenli mi?

Yönetim panelinize, kurulum aşamasında size mail ile gönderdiğimiz şifreyle ilk giriş yaptığınızda değiştirmeniz istenecektir ve SMS ile doğrulama kodu cep telefonunuza gönderilecektir. Telefonuza gelen kodu giriş yaptıktan sonra en az 8 karakterli hem büyük hem küçük harf hemde rakamdan oluşan (Türkçe karakter kullanmadan) bir şifre belirlemelisiniz. SMS doğrulama işlemi sadece ilk girişte karşınıza çıkacaktır ve farklı kullanıcılar eklerseniz her kullanıcı için de bu sms doğrulama işlemi ilk girişte uygulanacaktır

Admin paneli girişinde 5 kez şifrenin hatalı girilmesi durumda ise recaptcha özelliği devre girmektedir. Recaptcha üzerinde karşık harflerin bulunduğu ve botlar tarafından çözülmesi zor olan bir güvenlik uygulamasıdır. Karşımıza çıkan bu harf yada rakamları klavyeden yazarak robot olmadığımızı ve gerçek kişi olduğumuzu kanıtlayan bir uygulamadır.

Şifre değiştirme işlemleri ve yeni kullanıcı oluşturma işlemlerini anlattğımız kullanıcılar sayfamızı da detaylı bilgi için inceleyebilirsiniz.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Yönetim paneli şifrem güvenli mi?

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Konu anlatımları

E-ticaret panelinizi en verimli şekilde kullanmanız için hazırlanmış konu anlatım videoları ve makaleleri.

Konu Anlatımları