Yeni Ürünler Vitrin Düzeni

Müşteri Menüsü
Yeni ürün olarak atadığınız ürünlerin, Yeni Ürünler sayfasında sıralamasını değiştirebileceğiniz veya bu sayfadan ilgili ürünü kaldırabileceğiniz ekrandır. 
 
Bir ürünün nasıl yeni ürün olarak atanacağı ve yeni ürünler sayfası hakkındaki yardım sayfamıza gitmek için buraya tıklayınız.
 
yeniurunlervitrini
 
Vitrin Ürün Düzenleme sayfasından Yeni ürünler Vitrin Düzeni sekmesine girdiğinizde, yeni ürün olarak atadığınız ürünler karşınıza gelecektir ve herhangi bir ürünü mouse ile tutup sürekle bırak şeklinde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Ürünü listede kaçıncı sıraya taşırsanız, o ürün sayfa da o sırada görünecektir. Sürükleyip bırakma opsiyonunu kullanmak istemediğinizde dilerseniz sıra numarası vererek kaydet butonuna basarak da sıralayabilirsiniz. Verdiğiniz numaraya göre küçükten büyüğe doğru ürünler yeni ürünler sayfasında sıralanacaktır.
 
Yeni ürün olarak atadığınız bir ürünü yeni ürünler vitrininden kaldırmak isterseniz; Vitrin Düzeninden silmek istediğiniz ürünle aynı satırda bulunan  simgeli Sil butonuna tıklamanız veya Ürünler sayfanızda o ürünün yanında bulunan renkli butonlardan simgeli Yeni Ürün butonuna tıklayabilirsiniz, o ürün artık ilgili vitrinde yayınlanmaz.

Eklediğiniz yeni ürünlerin tamamı sitenizde www.site.com/yeni-urunler URL adresinde görünecektir. site.com yerine kendi site adresinizi yazmalısınız.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Yeni Ürünler Vitrin Düzeni

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular