Üye / Bayi Grupları

Müşteri Menüsü
Eğer bazı üyelerinize ürünlerin satış fiyatının farklı olmasını isterseniz ( Özel üye veya bayileriniz olabilir.) Üye Bayi Grupları alanından yeni bir üye grubu oluşturabilir o üye grubuna farklı fiyatlar atayabilirsiniz veya var olan üye gruplarınızı bu alandan düzenleyebilirsiniz.
 
Var olan üye grubunuzun sağ tarafında Atanan Fiyat alanından, o üye grubu içerisindeki bir kişinin ürünlere girdiğiniz hangi fiyat üzerinden satın alma işlemini gerçekleştireceğiniz görebilirsiniz.
 
Bir üye grubunun ayarlarını değiştirmek için sağ tarafındaki  simgeli düzenleme butonuna, üye grubunu silmek için ise  simgeli sil butonuna basabilirsiniz 

Yeni Bir Üye Grubu Oluşturmak

Sistemde yeni bir üye grubu oluşturarak, o grup içindeki kişilerin farklı fiyatlardan satın alma işlemini yapmasını,aynı şekilde farklı vade farkı oranları ile ödeme yapabilmesini sağlayabilirsiniz. Ek olarak üye gruplarınızın hangi ödeme yöntemlerini tercih edebileceğini de ayarlayabilirsiniz. Yeni bir grup eklemek için mavi Ekle butonuna basın. 
 
Üye grubu oluşturmak ve oluşturma esnasında dikkat edilmesi gereken alanlar ile ilgili hazırladığımız yardım sayfası için buraya tıklayınız. 

Üye Grubuna Özel Vade Farkları Tanımlamak

Bazı üye gruplarınıza farklı vade farkı oranları girmek isteyebilirsiniz. Örnek olarak 100 TL'lik bir ürün sanal posunuz üzerinden %3 vade farkı alınarak 103 liraya satın alınabiliyor olsun. Sizin özel bir üye grubunuz bu ürünü %3 vade farkı yerine %1 vade farkı vererek 101 liraya ödemesini isterseniz bu işlemi de sağlayabilirsiniz.
 
Bir üye grubuna nasıl özel vade farkı tanımlayabileceğiniz ile ilgili hazırlanan yardım sayfası için buraya tıklayınız.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Üye / Bayi Grupları

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular