Sendloop Email Marketing

Sendloop entegrasyonu ile IdeaSoft panelinizden kullanma hakkınız olan 1000  adet maili Sendloop dan ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. İlk  yapmamız gereken, Mail Yönetimi >> Sendloop Email Marketing bölümünden hemen başla butonuna tıklayarak entegre etmektir.
 
 
Hemen başla butonuna tıkladığımızda ad, soyad, firma adı, email ve telefon numaramızın yer aldığı pencere gelecektir.  Buradaki firma adı,  email gibi bilgiler Ayarlar >> Tanımlamalar bölümünde yazmış olduğumuz bilgilerdir.
 
 
Bilgileri kaydettikten sonra, Sendloop uygulamasına izin vermemiz gerekmektedir. Çıkan ekranda kabul et butonuna tıklamalıyız.
 
 
Bu işlemden sonra Sendloop tarafından kaydettiğiniz mail  adresine mail gönderilecektir gelecek  olan  bu mailde Sendloop panel adresi  ve şifre bilgileriniz yer alacaktır. Mail içindeki E-posta adresimi onayla butonuna tıklayabiliriz.
 
 
Sendloop hesabınıza  gidin butonunu  tıklamalıyız.

 
Sendloop hesabı açıldığında sitede bulunan üyeler ve mail listesinde yer alan kayıtlı  email adresi otomatik olarak Sedloop paneline aktarılmış olduğunu göreceğiz. 
 
 
Yeni üyelerin  ve mail listesine bundan sonraki email adreslerinin Sendloop paneline aktarımı için Sync now kısmına tıklamalıyız. Tüm kayıtlar aktarılana  kadar bu sayfayı  kapatmamalıyız.
 
 
Artık E-postalarınızı, Sendloop üzerinden  göndermeye başlayabilirsiniz.
 

 
 

Şu anda okuduğunuz makale

  • Sendloop Email Marketing

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular