Kategori Logosu Eklemek

Müşteri Menüsü
Ürünler >> Kategoriler sekmesine girdiğinizde, sitenizde var olan bir kategoriye dilerseniz resim ekleyebilirsiniz. 
 

Kategoriler sayfasında, İlgili kategori ile aynı satırda durumu butonun yanında bulunan    simgeli Yeni Resim Yükle butonuna tıkladıktan sonra açılan ekranda Seçiniz butonu yardımıyla bilgisayarınızdaki ilgili görseli seçip Gönder butonuna tıklayarak kategorinize logo ekleyebilirsiniz.
 

Kategori logosunu yükledikten sonra ilgili kategorinin logo alanında görüntülenen   simgeli fotoğraf simgesi üzerine gelerek yüklediğiniz logoyu görebilir,    simgeli Sil butonuna tıklayarak kategori logosunu silebilir ve    simgeli Yeni Resim Yükle butonuna tıklayarak yeni bir logo yükleyebilirsiniz.
 

Eğer bir alt kategoriye resim eklemek isterseniz, Alt Kategorileri bağlantısına tıkladıktan sonra gelen alt kategorinin sağ tarafındaki resim ekleme butonuna basarak eklemelisiniz.
 

Eklediğim Resimler Nerede Gözükecek

 
Ayarlar >> Ek ayarlar >> Kategori Logolarının Gösterimi ayarınız açık ise, alt kategorilere eklediğiniz resimler vitrinin üzerinde gözükecektir.
 
 
Aynı şekilde eğer kullandığınız tasarım Aşağı Açılır Menü özelliğini destekliyorsa, sayfanızda aşağı açılan alt kategorileri de resimli olarak gösterebilirsiniz.
 
 
Aşağı Açılır Menü sistemi hakkında nasıl sitenize ekleyebileceğiniz, menüleri resimli olarak nasıl ekleyebileceğiniz ve dikkat etmeniz gereken alanlar ile ilgili ayrıntılı olarak hazırladığımız yardım sayfası için buraya tıklayınız.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Kategori Logosu Eklemek

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular