GarantiPay Kurulumu

Müşteri Menüsü
GarantiPay, Garanti Bankası sanal posu üzerinden ziyeretçilerinizin eticaret sitenizde yapacakları alışverişler için, kart bilgilerini paylaşmadan, kolayca ve güvenli bir şekilde ödeme yapmalarına olanak sağlayan, BonusFlaş uygulamamıza entegre olarak çalışan ödeme servisidir.
Gararanti Bankası sanal posunuz varsa ek bir ücret ödemeden bu  uygulamayı sitenize kurabilirsiniz. Tek yapmanız  gereken aktivasyonun açılması için eticaret@garanti.com.tr mail adresi  üzerinden talepte bulunmak banka  tarafından yapılacak  olana aktivasyon ile uygulamayı sitenize kurabilirsiniz.
Ayarlar >> Ödeme Ayarları >> GarantiPay Ayarları bölümünden sanal pos bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. 

GarantiPay Ayarları bölümünü Ödeme Ayarları menüsü altında görünmüyorsa destek talebi oluşturarak yada teknik destek ekibimize telefonla ulaşarak aktif ettirebilirsiniz.


Bu alana yazılan  bilgiler Ayarlar >> Ödeme Ayarları >> Pos Yönetimi bölümünde Garanti Bankası pos ayarları  ile aynıdır orada yazan  bilgileri kopyalayabilirsiniz.

Üye / Bayi Yönetimi >> Üye Bayi Grupları bölümünden de mavcut grupların yanında yer alan düzenle butonuna tıklayarak GarantiPay ödeme seçeneğini aktif etmelisiniz.
Bu işlemden sonra GarantiPay sitenizde aktif olacaktır. GarantiPay üzerinden alışveriş yapmak isteyen ziyaretçilerinizin telefonlarında da BonusFlaş uygulaması olması  gereklidir. 
Siteniz üzerinde ürün satın alma aşamasında aşağıdaki gibi görünecektir.
Ödeme türlerinde GarantiPay seçilip, ödeme yap butonuna tıkladıktan sonra Garanti bankası sayfası üzerine yönlendirilecektir.
Bu sayfa üzerinde TC numarası  yada GSM numarası  yazılmalıdır.


 Bir sonraki aşamada telefondaki uygulamaya ödeme onayı  için bilgi gitmiş olacaktır ve web üzerinde aşağıdaki sayfa görüntülenecektir.
Cep telefonunda ki bonusflaş uygulamasında ödemenin onaylanması  gerekmektedir.
Uygulama üzerinde ki adımlar tamamlandıktan sonra işlem başarılı ise site üzerinde sipariş tamamlama sayfası görünecektir.

Gelen siparişlerinizi admin panelinizde Siparişler menüsü altında görüntüleyebilirsiniz.Şu anda okuduğunuz makale

  • GarantiPay Kurulumu

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular