Eticaret Çözüm Merkezi

Müşteri Menüsü
IdeaSoft ile çalışmaya başladıktan sonra Eticaret sitenizde tüm ihtiyaçlarınıza çözüm için Eticaret Çözüm Merkezi bölümümüzü mutlaka ziyaret etmelisiniz.
 

Eticaret Çözüm Merkezinden Nasıl Başvuruda Bulunabilirim?

Eticaret Çözüm Merkezimizde bulunan çözüm ortakları ile çalışmak istediğinizde "Hemen Başvur" butonuyla giriş yaparak ilgilendiğiniz konuyu kısaca belirterek iletebilirsiniz. Başvurunuz ilgili firmaya iletilerek mümkün olan en kısa sürede size konuyla ilgili dönüş yapılacaktır. Bu form aracılığı ile başvurduğunuzda IdeaSoft'a özel olanaklardan da yararlanabiliyor olacaksınız. Hemen Başvur butonuna tıkladığınız üye girişi yapmadıysanız ilk olarak giriş yapmanız istenecektir.
 
hemenbasvur
 
Giriş bilgileriniz siteniz ilk kurulduğunda gönderilen "Teknik Destek Giriş Bilgileri" mailinde yer alan giriş bilgileri ile aynıdır. Mail örneği aşağıdaki gibidir. Bu mail içinde gönderilen email ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.
maildestek1

Eticaret Çözüm Merkezinde Hangi Hizmetler Var?

 • Kargo ve lojistik konusunda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek çözüm ortaklarımız için kargo ve lojistik bölümünü inceleyebilirsiniz.
 • Banka sanal poslarına altarnatif çözümler sunan entegrasyon ve başvuru süreçleri hızlı farklı sanal pos hizmetleri için Ödeme Sistemleri bölümünü incelleyebilirsiniz.
 • Eticaret sitenizin dijital platformlarda reklamlarını yönetirken tecrübeleriyle sitenize katkı sağlayabilcek Dijital Reklam Ajansları bölümünü inceleyebilirsiniz.
 • Eticaret sitenizin organik sonuçlarda yükselebilmesi için olmazsa olmaz olarak tanımlayabilceğimiz SEO konusunda size destek olabilecek çözüm ortaklarımıza SEO Ajasları bölümünden ulaşabilirsiniz.
 • Günümüzde katkısı hafife alınmayacak kadar yüksek olan sosyal medya çalışmaları için konusunda uzman ekipleriyle hizmet veren çözüm ortaklarımıza Sosyal Medya bölümünden inceleyebilirsiniz.
 • Ürünlerinizi profesyonel bir şekilde eklemek ürünlerinizin fotoğraflanması gibi ihtiyaçlarınız için Ürün ve Site Yönetimi bölümündeki ajnslarla iletişime geçebilir size özel ürettikleri çözümler hakkında bilgi alabilirsiniz.
 • Online satış kanallarını artırmak sitenize katkı sağlayabilecek fiyat karşılaştırma siteleri ile çalışmayı düşünüyorsanız Çözüm Merkezimizde bulunan Fiyat ve Ürün Karşılaştırma böümünü inceleyebilirsiniz.
 • Hepsiburada, n11 ve gittigidiyor gibi satış kanallarına ürün entegrasyonları için Pazar Yeri Entegasyonları bölümünü inceleyebilirisniz.
 • Eticaret sitenizde ürün çeşitiliğini artırmak için kullandığınız XML yapılarında düzenlemeler için XML Entegrasyonları bölümünü inceleyebilir ve başvuruda bulabilirsiniz.
 • Eticaret siteniz için mail, SMS, sanal santral hizmeti sunan çzöümler için Dijital İletişim bölümünü inceleyebilir ve buradan başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Organik trafiği artırmanın en iyi yöntemlerinden biri de özgün içeriklerdir. Sizin için seo uyumlu içerikler üretebilecek profesyonel destek için İçerik Platformu sayfamızı inceleybilirsiniz.
 • SEO analizleri, rakip analizleri vb. hizmetler ile satış performansını artırabilecek Geliştirici Araçlar sayfamızı inceleyerk başvuruda bulanabilir ve detaylı bilgi alabilrisiniz.
 • Günümüzde trafiğin büyük oranda mobilden gerçekleştiği düşünüldüğünde mobil uygulamalarında önemi artıyor. Uygulama talepleriniz için Mobil Geliştiriciler bölümünden başvuruda bulanabilir ve bilgi alabilrisiniz.
 • Paketinize dahil olmayan seo etiket modülü gibi ek modülleri satın alabileceğiniz gibi. Sitenizi satışa hazırlamakta size yardımcı olacak ekibimizle çalışmak için Setup paketi detaylarını da IdeaSoft Modülleri sayfamızdan inceleybilirsiniz.

Şu anda okuduğunuz makale

 • Eticaret Çözüm Merkezi

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular