Blog yazılarımı nerede paylaşabilirim?

Sitenizde blog tarzında makeleler yayınlamak SEO açısında da oldukça faydalıdır. Bu bölümü etkin olarak kullanmanızı öneririz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise yayınladığınız içerikler tamamen özgün olmalıdır. Herhangi bir sayfadan kopyalayacağınız içerikler arama motorlarında puan kaybetmenize yol açacaktır.

Admin panlinizde İçerik Yönetimi >> Sayfalar bölümünden haber ekleyerek blog yazıları paylaşabilir bu alandan ekleyeceğiniz içerikleri sitenizde haberler bloğunda veya /haberler.html bağlantı adresini kullanarak istediğiniz farklı bir alanda yayınlayabilirsiniz.
 
Eklediğiniz yazıların url adresi de başlıktan alınarak oluşturulmaktadır. Örneğin Basında Biz başlıklı bir sayfa oluşturduğumuzda url adresi http://www.siteadresiniz.com/sayfa/basinda-biz olacaktır. Ancak url adresinde başlıktan alınan kırmızı ile belirtilen bölüme müdahale ederek istediğiniz şekilde de düzenleyebilirsiniz. Sayfa yönetimi ile ilgili hazırladığımız yardım sayfamızı inceleyerek rahatlıkla sayfa/haber eklemesi yapabilir ve sitenizde yayınlayabilirsiniz.

haber-1

Şu anda okuduğunuz makale

  • Blog yazılarımı nerede paylaşabilirim?

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Konu anlatımları

E-ticaret panelinizi en verimli şekilde kullanmanız için hazırlanmış konu anlatım videoları ve makaleleri.

Konu Anlatımları