Bir Ürünü Sponsor Ürünler Sayfasına / Bloğuna Taşımak

Müşteri Menüsü

Bir ürünü Sponsor Ürünler Bloğunda görüntülemek isterseniz, o ürünle aynı satırda sağ tarafında bulunan renkli butonlardan Sponsor Ürün  (Kırmızı Renkli Buton) butonunu işaretlemeniz yeterlidir. Sponsor ürün olarak atadığınız ürünlerden ilk 10 ürünü Sponsor Ürünler Bloğunda görüntüleyebilirsiniz.

Sponsor Ürünler Bloğu Ayarlar >> Tasarım Ayarları >> Blok Yönetimi alanından aktif hale getirilir. Sponsor Ürünler yerine farklı bir metin yazmasını isterseniz ise Ayarlar >> Dil ayarları sekmesinden ilgili metni değiştirebilirsiniz.

 

 

Ek olarak kırmızı buton ile sponsor ürün olarak işaretlenen tüm ürünler http://www.site.com/sponsor-urunler adresinde listelenmektedir. Bağlantı adresindeki site.com yerine kendi site adresinizi yazarak sponsor ürünlerin hepsini tek bir sayfadan görebilirsiniz.

 
Bir ürünü sponsor ürünler bloğundan kaldırmak için kaldırmak için ise butona tekrar tıklayarak işaretini kaldırmanız yeterlidir. Sponsor ürünler olarak işaretlediğiniz tüm ürünleri kendi arasında sırasını değiştirmek için hazırladığımız Vitrin ve Ürün Düzeni yardım sayfamızı incelemek için buraya tıklayınız.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Bir Ürünü Sponsor Ürünler Sayfasına / Bloğuna Taşımak

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular