Bir Ürünü Marka Vitrinine Taşımak

Müşteri Menüsü
Eklemiş olduğunuz ürünler, bağlı oldukları markaların sayfalarına girildiğinde ürünlerin hepsi o markanın vitrininde gözükecektir, ancak bir marka sayfasında 100 tane ürün olabilir ve arka sayfalarda veya sayfanın alt tarafında kalmış bazı ürünleri, bu marka sayfasında daha üst sıralarda göstermek isteyebilirsiniz, bunun için ürünler ile aynı satırda sağ tarafındaki renkli butonlardan    simgeli Marka Vitrini (Siyah Renkli Buton)  butonunu işaretlemeniz yeterlidir. Böylece işaretlenen o ürün, kendi markasının sayfasında ilk sırada gözükecektir.
 
Marka vitrinine 99 adede kadar ürün atayabilirsiniz. Eğer 10 tane ürünü marka vitrinine atamışsanız bu 10 ürün kendi bulundukları marka sayfasında ilk sırada gözükecektir, ardından marka vitrinine atamadığınız ürünler bu 10 üründen sonra gösterilecektir.
 
Marka vitrinine atanan ürünleri isterseniz kendi arasında sıralayabilirsiniz. Marka vitrinine eklenen ürünleri birbiri arasında sıralama yapabilmeniz için hazırladığımız yardım dökümanı için Marka Vitrin Düzeni yardım sayfamızı inceleyebilirsiniz.
 
Ürünleri marka  vitrininden kaldırmak için ise siyah butona tekrar tıklayarak işaretini kaldırmanız yeterlidir. 

Şu anda okuduğunuz makale

  • Bir Ürünü Marka Vitrinine Taşımak

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular