Banka ve Hesap Yönetimi

Müşteri Menüsü
Sitenizden havale ile alışveriş yapmak isteyen müşterilerinizin, hangi hesaplara havale yapabileceğini düzenlediğiniz alandır.
Eğer havale sistemi kapalı ise Ayarlar >> Ek Ayarlar >> Havale ile Ödeme Sistemini Kullan ayarından aktif hale getirebilirsiniz.
Sitede görünmesini istediğiniz banka hesap numaralarınızı bu alandan girebilirsiniz. Sisteme banka hesap numarası eklemek için 2 seçeneğiniz bulunur.
  • Banka Hesapları
  • IBAN Kullanılan Banka Hesapları
Bu alanlardan hesap numaralarınızı ekleyebilirsiniz. Tek farkı bir tanesinde IBAN numarasının yazılıyor olmasıdır.

Banka Hesabı Eklemek

İster banka hesapları isterseniz IBAN Kullanan Banka Hesapları bölümünden Ekle butonuna basarak hesap ekleme alanını açabilirsiniz. Bütün banka isimleri sistemde kayıtlıdır.Bankanızı seçtikten sonra şube, hesap sahibi gibi diğer alanları doldurduktan sonra Ekle butonuna basabilirsiniz.
bankaekleme-1
Örnek olarak ekran görüntüsünde Akbank ve Garanti Bankası hesapları eklenmiştir. Eklenen bir bankanın ayarlarını daha sonradan değiştirmek için sağ tarafındaki simgeli düzenleme butonuna, o bankayı sistemden silmek için ise en sağ tarafında bulunan  simgeli sil butonuna basabilirsiniz. Taşı butonuyla sürükle bırak yöntemiyle sıralamasını değiştirebilirsiniz. Belirlediğiniz sırayla ziyaretçileriniz banka hesaplarını göreceklerdir.
Eğer müşterileriniz ödeme esnasında da "Havale" yöntemini seçerlerse, karşılarına bu banka hesap numaraları gelecektir ve ödeme yapmak isteyen müşteri bu bankalardan birini tercih edebilecektir.
bankaekleme-2
Ayrıca iletişim sayfanızda da bu banka ile ilgili bütün hesaplar yer almaktadır.
bankaekleme-3
İletişim sayfasına http://www.site.com/index.php?do=static/contactus adresinden ulaşabilirsiniz. Bağlantı adresindeki site.com yazan alana kendi websitenizin adresini yazmayı unutmayınız.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Banka ve Hesap Yönetimi

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular