Arama İstatistikleri

Müşteri Menüsü
Sitentiz içerisinde aranılan kelimelerin son 30 günlük verisini Arama İstatistikleri sekmesinden görebilirsiniz. Arama bölümünde belli arama kelimelerine göre filtreleme yapabilir ve tarih aralığına göre arama yapabilirsiniz.

arama-1
 
Ziyaretçilerinizin sitenize girdiklerinde, arama bloğu ya da arama kutucuğunuz içerisinden hangi kelimeleri aradıklarını bu alandan takip edebilirsiniz. En çok aranan kelimeleri tespit edip bu yönde S.E.O. çalışmaları yapabilirsiniz. En çok aranan kelimelere yönelik bir ürününüz yoksa bu yönde bir ürünü siteye eklemeyi tercih edebilirsiniz.

Site içi ürün arama bölümünde standart olarak ürün adı, ürün stok kodu ve barkod koduna göre arama yapılabilmektedir. Ürün düzenleme sayfasında site içi arama etiketlerine de ilgili ürünlere kelimeleri ekleyebilirsiniz. Bu bölüme eklediğiniz kelimelerle de site içi ürün aramada o ürüne ulaşılabilecektir. Ürün düzenleme bölümünde site içi arama etiketleri bölümünü görmüyorsanız teknik destek ekibimizle iletişime geçerek aktif ettirebilirsiniz.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Arama İstatistikleri

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular