Site yedekleri alınıyor mu?

Sistem yedekleri hergün tarafımızdan alınarak maksimum 30 gün süreyle saklanmaktadır. Herhangi bir durumda destek kaydı oluşturarak son 30 gün aralığında istediğiniz bir tarihi belirterek sistem geri yüklemesi yaptırabilirsiniz.

Geri yükleme işlemi yapıldığında sitenizdeki tüm bilgiler belirttiğiniz tarihe geri alınmış olacaktır. Bir örnek üzerinden gidersek sitenizden ürünlerinizi yanlışlıkla sildiğinizi varsayalım, silme işlemini hangi gün yaptıysanız bir gün öncesinin site yedeklernden geri yükleme yapılabilr. Geri yükleme yapıldığında sitenizdeki her şey bir gün öncesine döneceğinden bu süre içinde yapılan tüm işlemler iptal olmuş olacaktır.

Sistemde versiyon güncellemesi yapıldığı gün site yedeği alınamayabilir bu nedenle geri yükleme yaptırmak istediğinizde, son yedek tarihinizi yada geri yükleme yaptırmak istediğiniz tarihin yedeklerinin olup olmadığını teknik destek ekibimizle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Geri yükleme talepleriniz güvenlik nedeniyle telefonla alınmamaktadır. Bu işlem için destek sistemimizden giriş yaparak yazılı talep oluşturulması gerekmektedir.