fbpx

IdeaSoft ve Google
desteğiyle KOBİ'ler
e-ticarette kazanıyor.

Yılda 5600TL yerine 1950TL'ye ihtiyacınız olan
tüm özelliklerle anahtar teslim e-ticaret
sitenizi 24 saatte kurun, e-ticarette
kolayca kazanmaya başlayın.

image
image

Kampanyaya özel teklifler

Google ile birlikte sunduğumuz e-ticaret paketimiz sizlere büyük avantajlar sağlıyor.

image

En iyi fiyat garantisi

Bu kampanyaya katılan KOBİ'lere, bir e-ticaret sitesi için ihtiyaç duyulan en kapsamlı özellikleri, en iyi fiyat garantisi ile sunuyoruz.

image

Özel anlaşmalı fiyatlar

Hepsiburada ve Trendyol gibi pazaryerlerinde bu kampanyaya özel %50'ye varan indirimli komisyon oranlarından faydalanabilirsiniz.

image

7/24 müşteri desteği

Bu kampanya kapsamında KOBİ'ler, Google'ın özel eğitimlerine katılma hakkını ve IdeaSoft özel müşteri desteğini elde ederler.

Size özel avantajlı paket ile
e-ticarete ilk adımınızı atın

image
İhtiyacın olan tüm özellikler bu pakette

5.600 ₺ 1.950 ₺ Aylık 162.5 ₺ *

Hemen Başvurun
Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı
2500 GB
Web Alanı / Database Alanı Sınırsız
E-Posta Hesabı 20 Adet
Ticket & Telefon ile Teknik Destek
Hazır Responsive Tasarımlar
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Pazarlama Araçları
Ödeme Araçları
Detaylı Kargo Yönetimi
İstatistik ve Raporlama
Google Yönetim Araçları
Cloud Sunucu Altyapısı
WhatsApp Sipariş
Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
Anında Sanal POS
Bayi (B2B) Altyapısı
Hediye Çeki / Puan Sistemi
Google Merchant Center Entegrasyonu
Mobil E-Ticaret Sitesi
Sepet / Sipariş Hatırlatma
Excel Ürün Aktarım Robotu
SEO Analiz Modülü
İndirimli Kargo Anlaşmaları
N11, Hepsiburada, GittiGidiyor Entegrasyonu
Amazon Entegrasyonu
Hemen Başvurun

* Paket başlangıcında yıllık olarak faturalandırılır.

IdeaSoft & Google iş birliği ile e-ticarete başlayın

Formu doldurun, kampanyaya katılın, e-ticaret sitenizi kurun.

Sık sorulan sorular

E-ticaret paketleri ile alakalı en çok merak edilip,
sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sayfada bulunan formu doldurduğunuz takdirde IdeaSoft temsilcileri sizleri arayacak ve e-ticaret sitenizin kurulumu ile alakalı süreçleri başlatacaktır. Kampanya kapsamında her firma sadece 1 adet e-ticaret sitesi için belirlenen fiyatlardan faydalanabileceklerdir.

Hayır. Kampanya paketimizde e-ticaret sitesi kurulumu için ücretlendirme bulunmamaktadır. IdeaSoft e-ticaret paketleri otomatik olarak kurulur ve kullanımınıza sunulur. Kurulum sürecinde de ücretsiz olarak teknik ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Elbette. Paketler arası geçiş yapabilir, ekstra özelliklere sahip olabilirsiniz. Bu süreçte verilerinizde veya sitenizde kayıp yaşamadan yeni paketinizin özelliklerini de kullanabilirisiniz.

Evet. Ücretsiz e-ticaret sitesi demo sürümünü incelemek için bu sayfadan demo talebi oluşturabilirsiniz. Mail adresinize iletilecek olan bilgilerle eticaret paketlerimizin demo sürümünü incelemeye başlayabilirsiniz.

Sadece kurulum sürecinde değil, e-ticaret sürecinizin tamamında IdeaSoft teknik destek ekibi yanınızdadır. Çağrı merkezimiz, online destek talebi (ticket) sistemimiz ve her hafta düzenlediğimiz ücretsiz eğitimler ile hep yanınızdayız.

Başka bir e-ticaret altyapısını ya da kendi yazılımınızı kullanıyor olabilirsiniz. Mevcut e-ticaret sitenizdeki verilerinizi, ürünlerinizi ve tasarımınızı dilerseniz IdeaSoft altyapısı ile hazırlanan yeni e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz.

"E-ticarete Başlıyorum Kampanyası" dahilinde hazır e-ticaret sitesi fiyatlarına hosting, alan adı ve SSL sertifikası dahildir. Ek bir ücret ödemezsiniz. Mevcut bir alan adınız varsa dilerseniz bu alan adı ile de e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Türkiye’de hizmet veren tüm banka sanal pos altyapıları sistemimiz tarafından desteklenmektedir. Ayrıca; Iyzico, iPara, PayU, Hepsipay, ParamPos hesap bilgilerinizi sisteme tanımlayarak anında kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Türkiye'nin önde gelen kargo firmalarının IdeaSoft ile anlaşması bulunmaktadır. Kampanyadan faydalandığınız takdirde indirimli fiyatlar ile kargo anlaşmalarınızı yapabilir, sisteminize entegrasyonunu yapabilir, otomatik olarak kargo süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

E-ticaret paketiniz ile gelen pazarlama araçlarımız, ürünlerinizin satışa dönmesi için email, SMS, arama motoru optimizasyonu, Google Alışveriş Reklamları ve çok daha fazla özellikle satışlarınıza destek olacaktır.

Hayır. Satış gelirleriniz üzerinden IdeaSoft'a herhangi bir ücret ödemezsiniz. IdeaSoft satış gelirleri üzerinden herhangi bir komisyon almaz. Ödeyeceğiniz tek ücret, akıllı e-ticaret paketini kullanma ücretinizdir.

IdeaSoft altyapısını kullanan e-ticaret siteleri, yeni özelliklerden ve geliştirmelerden ücretsiz faydalanırlar. Otomatik olarak yapılacak versiyon güncellemelerinden e-ticaret paketinizi kullandığınız sürece ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için destek hattımızı arayabilirsiniz.

0850 474 00 06

E-ticarete başlıyorum kampanyası katılım koşulları

 • Kampanya kapsamında belirlenen özel paket fiyatları IdeaSoft & Google işbirliğinde gerçekleştirilen kampanya (”Kampanya”) süresi boyunca geçerlidir. Google ve IdeaSoft, kendi takdir yetkilerine bağlı olarak kampanyayı diledikleri zaman iptal etme hakkına sahiptir.
 • Kampanyadan sadece https://www.ideasoft.com.tr/sayfa/google-ideasoft-e-ticaret-paketi sayfası üzerinden yapılan başvuru ile yararlanılabilir ve kampanya kapsamında sunulan e-ticaret paketinden (“E-Ticaret Paketi”) yalnızca başvuruda bulunan işletme faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında her işletme sadece 1 adet e-ticaret sitesi için işbu sayfada açıklanan kampanya kapsamında belirlenen fiyatlardan faydalanabilir.
 • Mevcut IdeaSoft müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.
 • IdeaSoft & Google işbirliği ile sunulan kampanyalı E-Ticaret Paketi, Google veya IdeaSoft tarafından e-ticaret paketleri ve hizmetlerine yönelik sunulan başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Bu sayfada belirtilen E-Ticaret Paketi ücretlerine KDV dahildir.
 • Kampanya kapsamında iş ortakları ve proje ortakları aracılığı ile sağlanan ödeme, lojistik / kargo hizmetleri ile ilgili süreçlerden IdeaSoft ve Google sorumlu tutulamaz.
 • IdeaSoft & Google E-Ticaret Paketi Kampanyası dahilinde kampanya paketini aktifleştiren kullanıcılar, satın aldıkları E-Ticaret Paketini 1 yıllık süre ile kullanım hakkı elde ederler. Sonraki yıllarda ilgili işletme ile IdeaSoft arasında düzenlenen sözleşmede belirtilen yenileme bedeli üzerinden hizmet kullanımına devam edilebilir.
 • İşletmenize ait tüm kayıt bilgileri ve işletmeniz tarafından sunulan diğer bilgiler, kayıt sırasında ve işletmenizin kampanyadan yararlandığı süre boyunca geçerli, eksiksiz ve doğru olmalıdır.
 • İşletmeniz, işletmeniz ya da herhangi bir temsilcinin kimliğini doğrulamaya yönelik olarak IdeaSoft veya Google tarafından istenebilecek her tür bilginin IdeaSoft ve Google’a sunulmasından sorumludur.
 • Google, işletmenize ait bilgileri (kampanya kayıt bilgileri dahil) sadece Google'ın gizlilik politikası (www.google.com/policies/privacy adresinde bulunabilir) uyarınca kullanır. İşletmeniz, bu verilerin Google’ın gizlilik politikaları uyarınca kullanılmasını kabul eder.
 • Kampanya dahilinde sunulan E-Ticaret Paketi için indirimli sunulan ücretlerin tümünün ödenmesi tümüyle ve yalnızca ilgili E-Ticaret Paketi’nden faydalanacak işletmenin sorumluluğundadır. İndirimli E-Ticaret Paketi’nin sunumunda Google kampanyadan faydalanan işletmelere yönelik herhangi bir ödeme veya başkaca herhangi bir yükümlülük altına girmemektedir.
 • Google işbu Kampanya kapsamında IdeaSoft veya üçüncü kişiler tarafından sağlanacak olan E-Ticaret Paketi ve ilgili hizmetlerin uygunluğu ve kalitesi de dahil olmak üzere Kampanya kapsamında sunulan ürün ve hizmetlere ilişkin kampanyadan faydalanan işletmelere herhangi bir garanti ve taahhüt vermemektedir.