IdeaSoft setup

Kurulum paketi dahilinde neler yapıyoruz?

IdeaSoft Setup ile e-ticaret sitenizi 14 iş günü içinde satışa hazır hale getiriyoruz. Kurulum sürecinde de e-ticaret siteniz ile alakalı gereksinimlerinizi gideriyor, size zaman kazandırıyoruz.

image

Ürün girişleri

E-ticaret sitenize ürünlerinizi tek tek yükleyerek vakit kaybetmemeniz adına toplu olarak ürünlerinizin ve ürün görsellerinizin yüklenmesini sağlıyoruz.

image

Tema düzenlemeleri

IdeaSoft Setup hizmeti kapsamında e-ticaret sitenizin tasarım ve renk düzenlemelerini yapıyoruz. Banner, logo gibi görsellerinizi yerleştirerek sitenizin mükemmel görünmesini sağlıyoruz.

image

Sanal pos kurulumları

Tercih ettiğiniz ödeme yönteminizin IdeaSoft platformunuza entegre edilmesini üstleniyor, sistemin kusursuz çalışması için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

image

SEO ayarları

E-ticaret siteniz için olmazsa olmaz SEO ve pazarlama uygulamalarından Google Search Console, Google Ads ve Google Analytics uygulamalarını siteniz ile entegre hale getiriyoruz.

image

Sayfaların yaratılması

E-Ticaret sitenizde yasal olarak bulundurmak zorunda olduğunuz tüm sözleşmelerinizi sitenize ekliyoruz. Ayrıca içeriklerini bizimle paylaştığınız takdirde sayfalarınızı oluşturuyoruz.

image

Mail adreslerinin tanımlanması

Alan adınız uzantılı tüm kurumsal & bireysel e-mail adreslerinizi (info, destek, sipariş vb. gibi) iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizin için açıyoruz.

image

Hemen
ücretsiz deneyin

IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri'ni 15 gün
ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.