Pazaryerleri hakkında
A'dan Z'ye tüm bilgiler

E-ticaret siteleri için pazaryeri entegrasyonları nasıl yapılır, online mağazalar üzerinden nasıl satış yapılır, pazaryerlerinin avantajları ve dezavantajları gibi akıllardaki pek çok sorunun cevabına sizler için hazırladığımız rehberlerimizden ulaşabilirsiniz.

image

Pazaryerlerinde nasıl satış yapılır?

İnternetten satış yapmanın yöntemlerinden biri olan "sanal mağaza oluşturmak" hakkında öğrenmeniz gereken her şeyi size sunuyoruz. Trendyol, n11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, eBay gibi pek çok pazaryerinde mağaza açmayı rehberlerimizden öğrenebilirsiniz.

Pazaryerlerinde
mağaza nasıl açılır?

Pazaryerlerinde satışa başlamak için bilmeniz gerekenler nelerdir? Süreç nasıl işliyor? Başvuru yaparken gereken evraklar nelerdir?

Online mağaza
açmanın avantajları nelerdir?

Pazaryerlerinin markanıza katacağı tüm avantajları öğrenebilirsiniz. Yeni satış kanalları oluşturmadan daha fazla satış yapmaya kadar tüm bilgiler.

E-ticaret siteleri için
pazaryeri entegrasyonu

Ürünlerinizi birkaç kısa adımda N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Amazon gibi pazaryerlerinde bulunan dükkanlarınıza nasıl aktarıp satışa başlarsınız?

Pazaryeri rehberleri

Trendyol Mağaza Açmak Rehberi 2021
Trendyol Mağaza Açma / Trendyol Mağaza Açmak yani trendyol da satış yapmak yapmak ile ilgili tüm merak ettikleriniz bu e-ticaret rehberinde.
n11 Mağaza Açma Rehberi 2021
n11 mağaza açmak için gerekenler, n11'de mağaza fiyatları, komisyon oranları ve dükkan açma ile ilgili herşey bu e-ticaret rehberinde.
Gittigidiyor Mağaza Açma Rehberi 2021
Gittigidiyor mağaza açmak için gerekenler, Gittigidiyor'da mağaza fiyatları, komisyon oranları ve dükkan açma ile ilgili herşey bu e-ticaret rehberinde.
Hepsiburada Mağaza Açma Rehberi 2021
Hepsiburada mağaza açmak için gerekenler, Hepsiburada'da mağaza fiyatları, komisyon oranları ve dükkan açma ile ilgili herşey bu e-ticaret rehberinde.
Amazonda Satış Yapmak için Mağaza Açma Rehberi 2021
Amazon'da satış yapmak ve mağaza açmak için gerekenler, Amazon mağaza fiyatları, komisyon oranları ve dükkan açma ile ilgili herşey bu e-ticaret rehberinde.
eBay'de Satış Yapmak Rehberi 2021
eBay'de Satış Yapmak adlı bu e ticaret rehberinde ebay de ürün satmak için gerekenler, ebaydan nasıl satış yapılır, ebay dropshipping ve daha fazlası var.
Alibaba Aliexpress Satış Yapmak Rehberi 2021
Aliexpress satış yapmak, Aliexpress ürün satmak, Alibaba da nasıl satış yapılır, mağaza fiyatları, komisyon özetle dükkan açmak ile ilgili herşey.
EPttAVM Mağaza Açmak Rehberi 2021
EPttAVM Mağaza Açmak yani EPttAVM de satış yapmak yapmak ile ilgili tüm merak ettikleriniz bu e-ticaret rehberinde. EPttAVM mağaza nasıl açılır, şartları.
WordPress Woocommerce E Ticaret Sitesi Kurmak Rehberi 2021
WordPress Woocommerce e ticaret sitesi nasıl kurulur, Woocommerce ile e-ticaret sitesi kurmanın avantajları, dezavantajları, Woocommerce teması / themes.
Online pazar yerleri mi yoksa kendi e-ticaret siteniz mi avantajlı?
Kendi e-ticaret sitenizi kurmanın yanı sıra online pazar yerlerinde bir mağaza oluşturarak da internet üzerinden satış yapabilirsiniz.
n11Pro Mağaza Açmak Rehberi 2021
n11Pro Mağaza Açma / n11 Pro Mağaza Açmak yani n11Pro da satış yapmak yapmak ile ilgili tüm merak ettikleriniz bu e-ticaret rehberinde.
Magento E Ticaret Sitesi Kurmak Rehberi 2021
Magento e ticaret sitesi nasıl kurulur, Magento nedir, Magento ile e-ticaret sitesi kurmanın avantajları, dezavantajları, Magento teması / themes.
Amazon'da kullanabileceğiniz reklam modelleri
Amazon, dünyanın en büyük online alışveriş sitelerinden biri ve bu nedenle de Amazon reklamları, Amazon’da satış yapan işletmelerin geri dönüşümlerini artırmaları için oldukça önemli.
image

Hemen
ücretsiz deneyin

IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri'ni 15 gün
ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.