Marketinizi internete,
kendinizi geleceğe taşıyın!

IdeaSoft, perakende sektöründe marketlerimizin sağladığı hizmet kalitesini artırabilmek için geliştirdiği çözümlere bir yenisini daha ekledi.

Online gıda marketi hizmeti veren müşterilerimize özel geliştirdiğimiz market modüllerimiz sizlerle.

image

Online Market Modüllerimiz ile Neler Yapabilirsiniz?

Online marketinizde sizi rakiplerinizden ayıracak, müşterilerinizin tüm beklentilerine cevap verecek, hizmetinizin kalitesini ve satışlarınızı artıracak yenilikler sunuyoruz.

image

Teslimat Günü ve Saati Belirleme

E-ticaret sitenizde müşterilerinize sepetteki ürünler için uygun teslimat günleri ve saatlerini gösterebilirsiniz. Böylece siparişlerinizi takvime uygun şekilde sorunsuz olarak ulaştırabilirsiniz.

image

Dinamik Teslimat Bildirimi Gösterme

Belirleyeceğiniz teslimat günü ve saat kapasitesine göre sipariş veren müşterilerinize teslimat bilgilerini ana sayfa ve sipariş sayfasında gösterebilirsiniz.

image

Sipariş Tutarına Poşet Ücreti Ekleme

Sepet aşamasında toplam ödeme tutarına ya da desi ağırlığına göre poşet ücreti belirleyebilir, sipariş tutarına ekleyebilirsiniz.

image

Semte Göre Teslimat Kısıtlaması Yapma

Müşterilerinizin siparişlerini teslim almak için gireceği adres bilgilerine göre teslimat alanı, günü ve saatinde güncelleme yapabilirsiniz.

image

Seçilen Ürünlerin Kg Değerini Belirleme

Müşterilerinizin seçtikleri ürünlerin kg artışlarını 100 gr ya da 250 gr şeklinde azaltıp, artırabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Online Gıda Marketinizi Hemen Açın,
Satışlarınızı Artırın!

E-ticareti Ücretsiz Deneyin