Dijitalleşmek isteyen
KOBİ’lere bayram hediyesi

İşimi Yönetebiliyorum eğitimlerini tamamlayan 100 KOBİ’ye ücretsiz E-Ticaret Sitesi, 50 KOBİ’ye ücretsiz E-İhracat Sitesi
hediye ediyoruz!

Son başvuru tarihi 12 Temmuz

Hemen Başvurun
image

İşimi Yönetebiliyorum Projesi ile işinizi e-ticarete taşıyın

İşlerini dijital ortama taşımak isteyen girişimci ve KOBİ’ler; “İşimi Yönetebiliyorum” projesiyle
ücretsiz eğitim, ücretsiz e-ticaret / e-ihracat sitesi ve ücretsiz dijital pazarlama desteğine sahip olacaklar.

Projeye
katılım sağla

12 Temmuz'a kadar başvuru formunu doldur,
İşimi Yönetebiliyorum Projesi'ne katıl.

Online
eğitimleri tamamla

Tercih ettiğin Dijitalleşme Desteği için belirlenmiş olan videoların tamamını izleyip eğitimleri tamamla.

Ücretsiz
e-ticaret sitesi kur

Eğitimler bittiği anda IdeaSoft Entegre
E-ticaret Paketi'ni 1 yıl ücretsiz kullan.

Ücretsiz e-ticaret / e-ihracat sitesi

TÜRKONFED, Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliğinde, IdeaSoft, 30 banka ve e-para kuruluşunun desteğiyle hayata geçen İşimi Yönetebiliyorum Projesi ile eğitimlerini tamamlayan KOBİ'ler, e-ticaret sitelerini ücretsiz açacaklar.

İşimi Yönetebiliyorum Projesi'ndeki eğitimleri tamamlayan, halihazırda şirketi bulunan ve ürünleri satışa hazır olan 150 girişimci ya da KOBİ, 1 yıllık ücretsiz e-ticaret sitesi sahibi olacaklar.

Ücretsiz e-ticaret eğitimleri

Projeye dahil olan işletmeler, Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeleri ve alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlamış online eğitimlere katılacaklar. Eğitimlerde işletme yönetimi, işinizi büyütmek ve dijitalleşme gibi konular ücretsiz olarak katılımcılara anlatılacak.

Eğitimleri tamamlayan 150 girişim, hem yeni nesil ticaretin nasıl yapıldığını öğrenecek hem de proje kapsamında verilecek tüm desteklerden faydalanma imkanına sahip olacak.

Ücretsiz pazarlama desteği

Pandemi dönemine özel olarak hazırlanan dijitalleşme desteği programı kapsamında online eğitimlere katılan, eğitim videolarını izleyip bitiren ve dijitalleşmeyi hedefleyen KOBİ’lere e-ticaret, sosyal medya ve dijital pazarlama başlıklarında 1 yıllık dijital pazarlama danışmanlığı desteği sunulacak.

Projeye
katılım koşulları

İşimi Yönetebiliyorum Projesi'ne katılım için mevcut bir şirketinizin bulunması ve e-ticaret siteniz üzerinden satacağınız ürünlerinizin hazır olması gerekmektedir.

Hediye
e-ticaret paketi

Proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan toplamda 150 girişimci ve KOBİ'ye 1 yıllık IdeaSoft Entegre E-ticaret / E-ihracat Paketi ve diğer pazarlama destekleri ücretsiz olarak verilecektir.

İşimi Yönetebiliyorum Projesi'ne
son başvuru tarihi 12 Temmuz