Konu anlatımları

Müşteri Menüsü
Konu anlatımları

v6.3.2

28.07.2016 da yayınlanan v6.3.2 versiyonunda yapılan yenilik ve güncellemeleri aşağıdaki maddelerden inceleyebilirsiniz.
  • Iyzico tarafından yapılan alt yapı değişikliği nedeniyle eski iyzico kullanımı yerine yeni yapı sistemimize dahil edildi. Yeni iyzico ile birlikte kurulum ve ödeme aşamaları da sadeleştirilerek kullanıcı dostu bir yapıya geçildi.
  • SEO etiket sistemi ile ürünlere eklenmek istenen etiketlerin XML ve Excel ile toplu olarak aktarılabilmesi için geliştirme yapıldı. Bu özellik sayesinde siz değerli müşterilerimizin SEO çalışmalarında zamandan tasarruf edebilmesi sağlandı.
  • Sisteme yeni kullanıcı eklerken belirlenen müşteri temsilcisi seçme işlemi dropdown menü üzerinden yapılması için güncelleme yapıldı. Bu sayede çok sayıda üye grubu panele eklenmişse, seçim işleminin daha kolay olması sağlandı.
  • Ürün varyantlarına eklenen görsellerin filtre bloğunda da görünmesi için geliştirme yapıldı. Bu özellik sayesinde filtre bloğunda varyantların isim yerine görsel ile de gösterilebilmesi alternatifi eklendi.
  • Kategorilerin üst içerik bölümüne eklenen içeriklerin filtre bloğunda ürün özelliği, varyant vb. seçim yapıldığında da gösterilebilmesi için geliştirme yapıldı. Bu geliştirme ile üste içerik alanlarının daha etkin kullanılması gerçekleştirildi.
  • SEO etiket sayfalarına eklenen başlık, anahtar kelime ve açıklama bilgilerinin görünmesiyle ilgili optimizasyonlar yapıldı.

Şu anda okuduğunuz makale

  • v6.3.2

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular
Detaylı Bilgi İçin Arayın