Konu anlatımları

Müşteri Menüsü
Konu anlatımları

v6.3.1

20.07.2016 da yayınlanan v6.3.1 versiyonunda yapılan yenilik ve güncellemeleri aşağıdaki maddelerden inceleyebilirsiniz.
 
  • Ürün karşılaştırma özelliği anasayfa, kategori vitrini, marka vitrini, sponsor ürünler, populer ürünler vb. vitrinlerde gösterilebilmesi sağlandı. Bu özellikle ürün detayına tıklanmadan ürün karşılaştırma yapılabilecektir. Bu özellik konsept ve kişisel temalarda uygulanabilmektedir.
  • Pop-up uygulamasında geliştirme yapılarak, birden çok pop-up eklenebilmesi sağlandı. Kategoriler için ayrı ayrı pop-up'lar eklenebileceği gibi eklenen pop-up'lara gösterilme sıklığı da belirlenebilecektir.
  • Eklenen ürün özelliklerine görsel eklenerek de gösterilmesi için geliştirme yapıldı. Bu özellik sayesinde filtre bloğunda bir özellik grubu içindeki özellik değerlerini isim yerine görsel ile gösterilebilmesi sağlandı.
  • Daha önceki versiyonlarda, sadece yazı ile filigran eklenebilirken görsel ile de eklenebilmesi sağlandı. Bu geliştirme sayesinde ürün fotoğraflarına logonuzu ekleyerek kişiselleştirebilirsiniz.
  • IdeaOutput Çıktı sistemi bölümünde yer alan Shoppala çıktısı üzerinde düzenlemeler yapılarak, entegrasyon süreci optimize edildi.
  • Siteye yüklenen resimlerde optimizasyon yapılabilmesi sağlandı. Ek ayarlardan aktif edilecek olan bu özellik sayesinde yüklenen resimlerin kalitesi sistem tarafından optimize edilecektir. Kapalı olduğunda ise herhangi bir optimizasyon yapılmayacak ve yüklediğiniz boyutta gösterilecektir.

Şu anda okuduğunuz makale

  • v6.3.1

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular
Detaylı Bilgi İçin Arayın