Konu anlatımları

Müşteri Menüsü
Konu anlatımları

v6.3.0

09.06.2016 tarihinde yayınlanan v6.3.0 versiyonunda yapılan geliştirme ve güncellemeleri aşağıda görebilirsiniz.
  • Döviz kurları bölümüne efektif kur değeri eklendi. Bu sayede TCMB üzerindeki efektif kur üzerinden de dövizle eklediğiniz ürünler işlem görebilecektir.
  • Resmi olmayan ürünlerin vitrinde en sonda görünmesi ile ilgili seçenek eklendi. Dilerseniz resimsiz ürünlerinizi en sonda gösterebilir ve site görünümünü daha iyi seviyede tutabilirsiniz.
  • Arena bilgisayarın kullanmış olduğu Paynet sanal pos sistemi güncel versiyonu ile sistemimize entegre edildi. Daha önceden paynet sanal pos kullanan ve yeni başvuru yapmak isteyen müşterierimizde yeni paynet sisteminden yararlanabileceklerdir.
  • Admin paneli girişlerinde 5 kez şifre hatası yapıldığında kontrol amaçlı ReCaptcha özelliği eklendi. ReCaptcha eklentisi şifre 5 kez yanlış girildiğinde "ben robot değilim" bölümü ile karşınıza çıkacak olan ve fare hareketleri ile gerçek insan yada yazılım olduğunu tespit eden bir uygulamadır. Bu özellik sayesinde admin paneli girişlerindeki güvenlik önlemleri artırılmış olmaktadır.
  • Mobil tema üzerinde standart temalarda da promosyon kullanımı sisteme dahil edilmiştir.
  • Site üzerinde herhangi bir sayfa üzerindeyken login olunduğunda tekrar üye girişine tıklanılan sayfadan devam edebilme özelliği eklendi. Bir örnekle açıklamak gerekirse, bir ürün sayfasındayken üye girişi bölümüne tıklanarak giriş yapıldığında tekrar aynı ürüne geri dönülmesi ve böylelikle üyelerin kaldığı sayfadan alışverişe devam etmesi sağlandı.

Şu anda okuduğunuz makale

  • v6.3.0

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular
Detaylı Bilgi İçin Arayın