Konu anlatımları

Müşteri Menüsü
Konu anlatımları

v6.2.9

02 .05.2016 tarihinde yayınlanan v6.2.9 versiyonunda yapılan geliştirme ve güncellemeleri aşağıda görebilirsiniz.

 • B2B çalışan müşterilerimizin tarafında hayatını kolaylaştıracak Cari Modülümüz sisteme dahil edilmiştir. Cari modülü ile açık hesap çalışmak istediğiniz bayileriniz, özel ödeme sistemi ile üstelik sizin belirleyeceğiniz risk limiti dahilinde sipariş yapabilir, üye/bayi yönetiminden bayilerinizin cari hesapları da kolaylıkla takip edilebilirsiniz. Cari modülü hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
 • Başlığını ve içeriğini sizlerin belirleyebileceği ve çeşitli amaçlarla kullanılabilecek özel bilgi alanı ile ürün detaylarından ayırmak istediğiniz ek bilgileri kolaylıkla ekleyebileceksiniz.
 • Ürün yorum bölümünde sadece puan verilebilmesi sağlandı. Bu sayede yorum yazmak istemeyen üyeler sadece puan vererek ürünlerinizi değerlendirebileceklerdir.
 • Mobil temada, masaüstü versiyona geçiş yapıldığında aynı sayfa üzerinde kalınması sağlandı. Daha anlaşılır olması açısından bir örnekle açıklamak gerekirse, bir ürün detayındayken masaüstü versiyona geçiş linki tıklandığında yine aynı ürün detayından işleme devam edilmesi sağlanmış oldu.
 • Excel entegrasyonu ile sitede pasif olan ürünün durumunu aktif edebilme yada aktif olan ürünün pasif yapılabilmesi sağlandı. Bu sayede excel üzerinden de ürün durum kontrolü yapılabilecektir.
 • Fiyatı düşünce haber ver butonu ile ürün indirimlerinden haberdar olmak isteyen üyelerin listelendiği yönetim panelinizdeki istatistikler alanında üyeye ait id bilgisi de eklendi. Böylelikle üye/bayi yönetiminde yer alan üyelere id numarası ile arama yaparak daha kolay ulaşılabilmeniz sağlandı.
 • Üye aktivasyonlarında bireysel aktivasyon seçilmiş ise facebook veya google hesabı ile login olunduğunda kullanıcının mail hesabına giriş yapmadan otomatik olarak sitede işlemlere devam edebilmesi sağlandı.
 • Ürünler içinde yer alan fiyatı düşünce haber ver butonuna tıklandığında oluşan hatalar düzeltildi. Yapılan indirimlerden haberdar olmak isteyen üyelerinizin takibinde oluşulabilecek olumsuzluklar giderildi.
 • Mobil ödeme sistemi yaygın kullanımı olmadığından sistemden kaldırıldı.
 • Denizbank'ın eski sanal pos sistemi artık kullanılmadığından sistemden kaldırıldı. Bir süre önce Denizbank sanal pos sistemini yenilemişti ve bu bankayı kullanan tüm müşterilerimizin yeni sisteme geçişi sağlanmıştır.
 • Şu anda okuduğunuz makale

  • v6.2.9

  Destek talebi oluştur

  Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

  Müşteri Merkezi

  IdeaAkademi eğitimleri

  Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

  Eğitim Programı

  Sık sorulan sorular

  E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

  Sık Sorulan Sorular
  E-ticareti Ücretsiz Deneyin